CENNIK

Tani detektyw czy skuteczny prywatny detektyw? Ile powinien kosztować?

Ile kosztuje prywatny detektyw? Tak, jak wiele osób pyta o to, tak samo wiele odpowiedzi. Rozpiętość cenowa usług detektywistycznych jest bardzo znacząca i zależy od różnych czynników, takich jak jakość usługi , jej zakres, finalizacja zlecenia w postaci raportu (lub nie), miejsce realizacji zleceń.
Niektórzy prywatni detektywi celowo - na wstępie, czy ogłaszając się w różnego rodzaju mediach - podają stawki niskie, odstające od średniego cennika. Dopiero w trakcie realizacji usługi, okazuje się, że jego cena jest o wiele wyższa, a finalnie przewyższa standardowe ceny. Dlatego do cen znacząco niższych od rynkowych należy podchodzić z wyjątkową ostrożnością. Nadto, cena usług detektywa określa jego profesjonalizm, skuteczność i zaangażowanie. W tej pracy liczy się efekt. Niemożliwe jest przeprowadzenie całodziennej (8-godzinnej) obserwacji za cenę kilkuset zł, czy zebranie dowodów zdrady za 2 tysiące. Praca detektywa jest bardzo absorbująca i czasochłonna, częstokroć to wiele dni ,czy tygodni pracy nad sprawą po 10-14 godzin na dobę.
Wysokie ceny pracy prywatnych detektywów wynikają przede wszystkim z tzw. kosztów logistycznych (samochody, paliwo), ludzie (ilość specjalistów niezbędnych do zaangażowania w sprawę), wykorzystywania podczas sprawy kosztownego profesjonalnego sprzętu, kosztów dodatkowych (informatorzy).
Jeśli jednak sądzisz, że prywatny detektyw to człowiek, który jedynie śledzi i robi zdjęcia bądź kręci filmy- jesteś w błędzie. Dobrzy detektywi mają wielorakie doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie z różnych dziedzin: prawne, psychologiczne, informatyczne, technologiczne, ekonomiczne, potrafiący doskonale wykonywać swoje zadania w rozmaitych okolicznościach i wśród różnych ludzi i kręgów, łączący rozmaite techniki i metody pracy. To także mozolna praca intelektualna, wymagająca nadzwyczajnych umiejętności łączenia faktów, szukania tropów, przewidywania zachowań osób, których dotyczy sprawa. Zlecając sprawę cywilną (obyczajową, rodzinną), najlepiej udać się do detektywa posiadającego wiedzę prawną i psychologiczną bądź agencji takie osoby zatrudniającej. Z kolei potrzebując pomocy w sprawach firmowych (gospodarczych), najlepiej sprawdzają się usługi detektywów- ekonomistów bądź prawników, posiadających także doświadczenie w pracy w biznesie.

 

Z uwagi na złożoność i ciężar gatunkowy każdego zlecenia, cena zawsze ustalana jest indywidualnie, zależnie od stopnia skomplikowania, ilości / rodzaju środków dochodzeniowych, potencjalnych zagrożeń , wysokości kosztów oraz ilości detektywów pracujących w sprawie.

Nasza Agencja rozpoczyna czynności operacyjne po zawarciu umowy o świadczenie czynności detektywistycznych lub wywiadu oraz otrzymaniu zaliczki w wysokości połowy ustalonej ceny. Po zakończeniu działań przygotowujemy klientowi szczegółowy raport wraz z materiałem dowodowym (foto, audio, inne) oraz fakturą końcową.

Gwarantujemy najwyższy standard usługi w możliwie najniższej cenie

i najkrótszy możliwy czas realizacji.

Skontaktuj się z nami pod nr telefonu 533 361 777

 

Rodzaj usługiCena netto
Konsultacja / porada detektywistycznabezpłatnie
Ustalenie / potwierdzenie danych personalnychod 800 zł
Ustalenie miejsca zameldowaniaod 1000 zł
Ustalenie miejsca pracy osobyod 1000 zł
Ustalenie faktycznego adresu / miejsca pobytu / zamieszkaniaod 1000 zł
Ustalenie stanu prawnego pojazduod 800 zł
Ustalenie stanu prawnego nieruchomościod 1000 zł
Ustalenie stanu majątkowego / źródeł zarobkowania osobyod 1300 zł
Ustalenie stanu majątkowego firmyod 1500 zł
Czynności detektywistyczne w sprawach rozwodowychod 80 zł / godz.
Czynności detektywistyczne w sprawach rodzinnych i alimentacyjnychod 80 zł / godz.
Wykrywanie lokalizatorów GPS, podsłuchów, kamer i innych urządzeń szpiegowskichod 35 zł / m2
Sprawdzenie sprzętu informatycznego pod kątem aplikacji szpiegowskichod 800 zł
Poszukiwanie osób zaginionych / ukrywających się od 2000 zł


• Powyższe ceny zostały przedstawione jedynie w celach poglądowych i są jedynie informacją.
• Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
• Wszystkie ceny są cenami netto (bez uwzględnienia podatku VAT)

 

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma