Medal Firma Godna Zaufania 2018

Firma Godna Zaufania 2018

Nagroda NAJLEPSI 2018 Oferteo.pl

Agencja Detektywistyczna Ex Facto Profesjonalny Sprzedawca

CENNIK

Ile kosztuje prywatny detektyw w takim mieście jak Warszawa, Łodź, Gdańsk czy Kraków, a ile poza dużymi aglomeracjami?

Tani detektyw, czy skuteczny prywatny detektyw?

Ile powinien kosztować?

 

Ile kosztuje prywatny detektyw? Tak, jak wiele osób pyta o to, tak samo wiele odpowiedzi, gdyż każda sprawa jest inna. Rozpiętość cenowa usług detektywistycznych jest dość znacząca i zależy głównie od jakości usługi , jej zakresu, metod pracy,specyfiki miejsc realizacji sprawy.

Konkurowanie ceną nie ma zastosowania w tej branży. Dlatego do cen znacząco niższych od rynkowych należy podchodzić z wyjątkową ostrożnością. Cena usług detektywa określa jego profesjonalizm, skuteczność i zaangażowanie. W tej pracy liczy się efekt i jakość. Praca detektywa jest bardzo ryzykowna, absorbująca i czasochłonna, częstokroć to wiele dni ,czy tygodni pracy nad sprawą po 10-14 godzin na dobę.

Ceny pracy prywatnych detektywów wynikają przede wszystkim ze specyfiki sprawy, stopnia jego skomplikowania i bezpieczeństwa prowadzenia, kosztów logistycznych (samochody, paliwo), kosztów osobowych (ilość specjalistów niezbędnych do zaangażowania), strategii obserwacyjnych, z wykorzystywania podczas sprawy kosztownego profesjonalnego sprzętu, kosztów dodatkowych.

Jeśli sądzisz, że prywatny detektyw to człowiek, który jedynie śledzi i robi zdjęcia bądź kręci filmy bądź jest fotografem na telefon - jesteś w błędzie. Praca detektywa wymaga ponadprzeciętnych zdolności i umiejętności intelektualnych oraz szerokiej wiedzy. Dobrzy detektywi mają wielorakie doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie z różnych dziedzin: aktorskie, psychologiczne, prawne, informatyczne, technologiczne, ekonomiczne, potrafią doskonale wykonywać swoje zadania w rozmaitych okolicznościach i wśród różnych ludzi i kręgów, łączą rozmaite techniki i metody pracy. To także mozolna praca intelektualna, wymagająca nadzwyczajnych umiejętności łączenia faktów, szukania tropów, przewidywania zachowań osób, których dotyczy sprawa. Zlecając sprawę cywilną (obyczajową, rodzinną), najlepiej udać się do detektywa posiadającego wiedzę prawną i psychologiczną. Z kolei potrzebując pomocy w sprawach firmowych (gospodarczych), najlepiej sprawdzają się usługi detektywów- ekonomistów bądź prawników, posiadających także doświadczenie w pracy w biznesie.

 

Chcesz poznać prawdę ?

Gwarantujemy najwyższy standard usługi w możliwie najniższej cenie.

Najkrótszy możliwy czas realizacji.

Zadzwoń pod nr telefonu 533 361 777

Do każdej sprawy ustalamy wspólnie z Klientem optymalny sposób rozliczania

(dzienny, godzinowy, zryczałtowany, mieszany).

 

Z uwagi na złożoność i ciężar gatunkowy każdego zlecenia, cena zawsze ustalana jest indywidualnie, zależnie od stopnia skomplikowania, ilości / rodzaju środków dochodzeniowych, potencjalnych zagrożeń , wysokości kosztów oraz ilości detektywów pracujących w sprawie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nasza agencja detektywistyczna rozpoczyna czynności operacyjne po zawarciu umowy o świadczenie czynności detektywistycznych lub wywiadu. Po zakończeniu działań przygotowujemy klientowi szczegółowy raport wraz z materiałem dowodowym ( załączniki audiowizualne lub inne ) .

 

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma