KONTAKT

Potrzebny Ci Prywatny Detektyw ?
Mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach ?
Zależy ci na szybkim kontakcie telefonicznym lub e-mailowym?

Nasz Prywatny detektyw jest do Twojej dyspozycji

Korzystając z usług Agencji Detektywistycznej Ex Facto z biurem przy ul. Złota 59 Warszawa, otrzymujesz gwarancję profesjonalnej obsługi przez przydzielonego Prywatnego Detektywa. Skontaktowanie się z nami jest banalnie proste: wystarczy połączyć się z numerem telefonu 533 361 777, bądź skorzystać z formularza poczty elektronicznej na dole tej strony. Żadnego zapytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Odpowiadamy szybko, konkretnie i zapewniamy pełną poufność dla każdej przeprowadzonej rozmowy. Jeśli potrzebny jest Ci Prywatny Detektyw to zapraszamy do skorzystania z naszej całodobowej infolinii. Nasz Agent chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz umówi na spotkanie w naszej siedzibie lub wskazanym miejscu. Niezależnie od sprawy, gwarantujemy Ci pełną dyskrecję. Istnieje więc możliwość spotkania się z nami także poza naszym biurem. Nasza Agencja Detektywistyczna Ex Facto posiada w pełni profesjonalny personel, który dzięki doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu umiejętności może pomóc Ci w każdej sytuacji. Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Nie czekaj ! Skontaktuj się z naszym Prywatnym Detektywem !

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma

Ze względu na specyfikę zawodu nasi Detektywi wykonują czynności operacyjne całodobowo. W każdej porze dnia i nocy Klienci oczekują pomocy i wsparcia, dlatego telefon jest czynny 24h - 7 dni w tygodniu .

Dbając o dobro Klientów, poufność spotkania oraz wysoki standard, prywatny detektyw przyjmuje w naszym biurze Skylight przy ul. Złotej 59 na 22 piętrze lub w innym wskazanym przez Klienta miejscu. Wygoda, komfort i intymność w trosce o zadowolenie Klienta oraz bieg przyszłej sprawy są dla nas bardzo ważne.

Adres biura:
Skylight Tower - 22 piętro
ul. Złota 59
00-120 Warszawa

CAŁODOBOWA INFOLINIA
Tel.: +48 533 361 777

detektyw@exfacto.pl

odznaka-detektywa

Siedziba firmy :
Ex Facto AWD Sp. z o.o.

ul. Stanisława Augusta 36/1
03-846 Warszawa
detektyw@exfacto.pl
Telefon czynny 24h : +48 533 361 777

Imię i Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu do kontaktu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości