O FIRMIE


logo v8 Agencja Detektywistyczna

O Nas

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą powołaną do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń od klientów korporacyjnych, urzędów, firm, klientów prywatnych i instytucjonalnych, szczególnie tych skomplikowanych i wymagających kreatywności. Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie gwarantuje Ci poufność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie, realizację zleceń zgodnie z wymogami prawa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i sprawy.

Zespół

Zatrudniamy i współpracujemy z kilkunastoma wybitnymi licencjonowanymi detektywami, specjalistami w różnorodnych dziedzinach wywiadu gospodarczego i sprawach cywilnych. Nasz zespół tworzą zarówno specjaliści w biznesie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w zarządzaniu finansami w korporacjach i w prowadzeniu spółek kapitałowych jak również eksperci informatyki śledczej, technologii i zabezpieczeń. W naszym zespole pracują także prawnicy i psychologowie, co dodatkowo wpływa na wysoką jakość i 100 % skuteczność świadczonych usług.

 
 

Licencje i pozwolenia

Działamy w oparciu o obowiązujące w kraju przepisy prawa, w szczególności o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Firma posiada zezwolenie MSW - wpis do działalności regulowanej o nr. RD-142/2015, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU do kwoty 15 000€, a wszyscy pracujący detektywi działają w oparciu o licencję  detektywa wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji oraz inne dodatkowe licencje zależne od specjalizacji.

Zasięg działań

Większość zleceń realizowana jest  w obrębie Warszawy i okolic. Jednak czasami na potrzeby śledztwa podejmujemy działania na terenie całego kraju, także w Unii Europejskiej i nie tylko. Specyfika spawy i związanego z nią dochodzenia, czasami wymaga bardzo szerokiego zakresu działań operacyjnych. Nasz zespół prywatnych detektywów jest gotowy i przygotowany do niespodziewanych wyjazdów terenowych, dzięki temu profesjonalnie realizujemy powierzone nam zadania.

 
 

Technologia

Czasy, kiedy do pracy prywatnego detektywa wystarczyła wrodzona inteligencja, spryt i podstawowy sprzęt, należą już do przeszłości. Dzisiejsze realia wymagają od tego zawodu o wiele więcej. Nasi technicy operacyjni wspierają realizację spraw dochodzeniowych pracując pod czujnym okiem detektywów, dysponując najnowszym sprzętem, wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną. Dzięki pracy zespołowej nasza Agencja  Detektywistyczna Ex Facto działa skutecznie, szybko i profesjonalnie.

Masz jakieś pytania ? My znajdziemy odpowiedzi !

Agencja Detektywistyczna Ex Facto

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma