Medal Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Medal Firma Godna Zaufania 2018

Firma Godna Zaufania 2018

Nagroda NAJLEPSI 2018 Oferteo.pl

Agencja Detektywistyczna Ex Facto Profesjonalny Sprzedawca

CENNIK

Ile kosztuje prywatny detektyw ?

 

Ile kosztuje detektyw w Warszawie? Jak wygląda cennik usług detektywistycznych, prywatnego detektywa w profesjonalnej agencji w Warszawie?Ile kosztuje detektyw w Warszawie? Jak wygląda cennik usług detektywistycznych, prywatnego detektywa w profesjonalnej agencji w Warszawie?

Tak, jak wiele osób pyta o to, tak samo wiele odpowiedzi, gdyż każda sprawa jest inna. Rozpiętość cennika usług detektywistycznych Ex Facto Warszawa jest dość znacząca i zależy głównie od rodzaju usługi, jej zakresu, metod pracy, specyfiki miejsc realizacji sprawy.

Cennik pracy prywatnych detektywów wynika przede wszystkim ze specyfiki sprawy, stopnia jego skomplikowania i bezpieczeństwa prowadzenia, kosztów logistycznych (samochody, paliwo), kosztów osobowych (ilość specjalistów niezbędnych do zaangażowania), strategii obserwacyjnych, z wykorzystywania podczas sprawy kosztownego profesjonalnego sprzętu, kosztów dodatkowych.

 

Chcesz poznać prawdę ?

Gwarantujemy najwyższy standard usługi w możliwie najniższej cenie.

Najkrótszy możliwy czas realizacji.

Zadzwoń pod nr telefonu 533 361 777

Do każdej sprawy ustalamy wspólnie z Klientem optymalny sposób rozliczania

(dzienny, godzinowy, zryczałtowany, mieszany).

 

Z uwagi na złożoność i ciężar gatunkowy każdego zlecenia, cena zawsze ustalana jest indywidualnie, zależnie od stopnia skomplikowania, ilości/rodzaju środków dochodzeniowych, potencjalnych zagrożeń, wysokości kosztów oraz ilości detektywów pracujących w sprawie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nasza agencja detektywistyczna rozpoczyna czynności operacyjne po zawarciu umowy o świadczenie czynności detektywistycznych lub wywiadu. Po zakończeniu działań przygotowujemy klientowi szczegółowy raport wraz z materiałem dowodowym ( załączniki audiowizualne lub inne ).

Jeśli masz pytania dotyczące cennika usług detektywa z Agencji Detektywistycznej Ex Facto Warszawa zadzwoń i umów się z nami na spotkanie. Przedstawimy ofertę indywidualną dla Twojej sprawy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

 

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma