Medal Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Medal Firma Godna Zaufania 2018

Firma Godna Zaufania 2018

Nagroda NAJLEPSI 2018 Oferteo.pl

Agencja Detektywistyczna Ex Facto Profesjonalny Sprzedawca


couple_back

Detektyw dla ciebie

Najczęściej realizowane przez nas sprawy indywidualne to: udowodnienie zdrady, obserwacja detektywistyczna, poszukiwania osób, sprawy alimentacyjne i rodzinne, zbieranie informacji o osobach.
Skutecznie jednak zbieramy materiały dowodowe w interesujących Państwa innych sprawach cywilnych. Mamy świadomość, że wszystkie one są dla Klientów częstokroć bardzo trudne, gdyż dotyczą poważnych rodzinnych problemów i wiążą się niekiedy z bolesnymi emocjami. Gwarantujemy pełną dyskrecję w podejmowanych działaniach oraz profesjonalne i skuteczne zebranie informacji w przedmiocie powierzonego nam zlecenia.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne, prawnicze jak również psychologiczne.
Rozumiemy, że zwrócenie się do detektywa o interwencję w prywatnej sprawie jest często trudnym krokiem, dlatego tym bardziej staramy się pomóc i doradzić. Posiadamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu spraw cywilnych, dzięki temu zebrane materiały dowodowe są często wykorzystywane i decydujące w procesach sądowych. BEZPŁATNE konsultacje wstępne prowadzą zarówno kobiety jak i mężczyźni, dlatego istnieje możliwość wyboru detektywa, który rozpozna szczegóły sprawy.

Udowodnienie zdrady

Jak udowodnić zdradę? Zdradza czy nie?

Udowodnienie zdrady nie jest tak proste jak Ci się wydaje. Wynika to z konstrukcji prawa obowiązującego w naszym kraju oraz trybu rozpatrywania wniosków i  dowodów przez niezawisłe sądy, związanego z pozwoleniem na zebranie materiału dowodowego oraz Ustawą o ochronie danych osobowych.
Jeśli podejrzewasz zdradę, nie czekaj, później  z dużym prawdopodobieństwem dane i informacje staną się nie przydatne.Być może dziś jeszcze nie myślisz o rozstaniu, chcesz utrzymać przy sobie lub odzyskać partnera.Emocje i uczucia w tej fazie biorą górę i łatwo popełnić błędy. Jednak za chwilę to nie one będą decydujące, tylko fakty,kto ponosi odpowiedzialność za rozkład pożycia,  kto i w jakiej wysokości oraz z jakiego tytułu powinien płacić alimenty, kto będzie lepiej sprawować opiekę nad dzieckiem.

Tylko zebranie  trafnych, rzetelnych dowodów pomoże Ci w przyszłości wygrać sprawę, udowodnić winę partnerowi,  mieć niepodważalne informacje.

Zdradza czy nie? Jeśli Twój partner/partnerka:

  1. Coraz więcej czasu spędza poza domem,ma więcej biznesowych spotkań niż zwykle, wypadają mu/jej nagle szkolenia, konferencje i coraz więcej projektów ma do zrealizowania w godzinach, które dotychczas spędzał/a w domu
  2. Coraz więcej uwagi przywiązuje do wyglądu zewnętrznego, zmienił/a fryzurę lub styl ubierania i "kwitnie"
  3. Cokolwiek robi, w jego/jej czynnościach towarzyszy wcześniej milczący  telefon, obecnie dający sygnały smsów i połączeń
  4. Nie odbiera od ciebie telefonów, dopiero po dłuższym czasie oddzwania.
  5. Nie rozmawia z  tobą o tym, co dotychczas stanowiło treść waszych rozmów. Unika wyjaśnień, wyraźnie zaczyna być zirytowana/y
  6. Ma nowe hobby i pasje, o których-mimo wielu wspólnych lat- dotychczas nie wspominał/a.
  7. Ma nowych nieznanych ci  znajomych, na temat których unika wypowiedzi

Jeśli choć kilka symptomów zachowań ma miejsce w Twojej relacji, zdrada, romans najprawdopodobniej ma miejsce, ale od tego co z tym uczynisz zależeć może Twoja przyszłość i racje w sądzie.

Pamiętaj: tylko dowody zebrane oraz udokumentowane raportem przez licencjonowanego detektywa są niepodważalnym dowodem w sądzie!

 

Zdrady małżeńskie_montage0 Zdrady małżeńskie_montage1


Sprawy-rozwodowe_4

Sprawy rozwodowe

Zebranie odpowiedniego materiału dowodowego w sprawie rozwodowej decyduje o tym, w jaki sposób sąd orzekać będzie o winie, komu i w jakiej wysokości przyznane zostaną alimenty, w jaki sposób zostanie podzielony  majątek a nawet z kim  w przyszłości będą zamieszkiwać dzieci. Jeśli twój partner lub partnerka dopuścili się zdrady, nie licz na to, że on czy ona sama do tego przyzna się w sądzie.   Nie licz także na to,że zeznania świadków będą bezsprzecznym dowodem w sprawie, gdyż strona przeciwna może przyprowadzić do sądu świadka bądź świadków, których zeznania mogą zaprzeczać prawdzie obiektywnej. Obiektywne są jedynie niezaprzeczalne fakty udokumentowane i  zarejestrowane jako dowody. W związku z tym zbieramy dowody orzekające o winie i przygotowujemy pełną dokumentację  w formie raportu zawierającego także nagrania audio-video oraz zdjęcia. Nadto pamiętaj,że dowody jakie zbierzesz sam/sama nie są dopuszczane w sprawie sądowej  i będą odrzucone w trakcie postępowania rozwodowego. Tylko detektywi z licencją są uprawnieni do przetwarzania danych osobowych bez zgody osób stanowiących podmiot w sprawie.

Alimenty

Jak uzyskać od męża / żony lub innej osoby alimenty na dziecko czy partnera? To pytanie, które zadaje sobie dziś coraz więcej uprawnionych do otrzymania świadczenia alimentacyjnego. Odpowiedź wydaje się być prosta : należy przygotować pozew do sądu, którego najważniejszą częścią jest szczegółowe przedstawienie uzasadnionych potrzeb i wydatków, poparte rachunkami, fakturami oraz dowodami opłat. Jednak teoria teorią, a praktyka bywa zupełnie inna.
Okazuje się bowiem, że uzyskanie alimentów w odpowiedniej wysokości od osoby, na której ciąży obowiązek alimentacyjny to poważne wyzwanie. Nadzwyczaj często spotykaną w naszym kraju sytuacją jest tendencja do natychmiastowego "pogorszenia się" sytuacji materialnej osoby, od której żąda się alimentów. Na ogół przedstawia ona znacznie niższe uzyskiwane dochody, rzekomo traci pracę lub część źródeł przychodów. Kreatywność pozwanych o alimenty jest w tym zakresie bardzo rozległa, gdyż dochodzi nawet do sytuacji, gdy pozwany pozbywa się majątku, uniemożliwiając tym samym skuteczną egzekucję alimentów przez komornika.
Tymczasem strona ubiegająca się o alimenty musi udowodnić tak wysokość uzasadnionych potrzeb alimentacyjnych swoich czy dziecka / dzieci jak i możliwości zarobkowe osoby pozwanej, w przeciwnym razie sąd zasądzi alimenty bazując na informacjach, jakie o swojej sytuacji materialnej przedstawi zobowiązany do spełniania świadczenia. Szczególnie rażące działania mające na celu zasądzenie alimentów jak najniższych podejmują byli małżonkowie, unikający płacenia należnych zobowiązań na rzecz dziecka czy współmałżonka. Jeśli zaś dochodzi już do egzekucji świadczeń przez komornika, nierzadko okazuje się, że osoba, na której ciąży zobowiązanie, pozbyła się części bądź całości majątku.
Z pomocą -  w celu zebrania wyczerpujących, szczegółowych i wiarygodnych informacji o tym, gdzie pracuje osoba zobowiązana do płacenia świadczenia, z jakich dodatkowych źródeł uzyskuje dochód, jakie prowadzi inne działalności zarobkowe - przychodzi Agencja Detektywistyczna Ex Facto. Jeśli nie wiesz także, jak udowodnić przed sądem, na jakiej stopie życiowej żyje Twój małżonek, żona, rodzic - Prywatny Detektyw zbierze obiektywny materiał dowodowy, potwierdzony raportem lub/i zeznaniami w sądzie.
Jeśli więc stoisz przed problemem jak udowodnić zarobki osoby, na której ciąży obowiązek alimentacyjny bądź jak wykazać,ze jej sytuacja materialna jest odległa od przedstawianej w sądzie, nie czekaj, skontaktuj się z nami.


alimenty4

wiarygodnosc osob v4

Wiarygodność osób

Masz podejrzenia wobec osób z bliskiego otoczenia, członka rodziny, czy partnera o nieczyste intencje lub niepokoi cię jego zachowanie ? Twoje dziecko nagle się zmieniło i podejrzewasz, że kłamie. Zdarza się, że nastolatki nie wracają do domu, spotykają się w deprawującym towarzystwie, są uzależnione od środków odurzających lub właśnie werbuje je sekta do swoich kręgów. Życie pokazuje, że rodzice dowiadują się jako ostatni o tak ważnych kwestiach, kiedy zazwyczaj jej już za późno na proste i łatwe przerwanie ciągu zdarzeń. 

Zakres weryfikacji osób dotyczy także spraw matrymonialnych i pokrewieństwa. Potwierdzenie lub wyeliminowanie koligacji z daną osobą, może mieć poważne konsekwencje finansowe lub spadkowe. Analogicznie, sprawdzenie przeszłości oraz prawdziwych intencji przyszłego małżonka lub małżonki, także wpływa na wiele aspektów przyszłego współżycia. Detektyw może ujawnić wiele ukrywanych faktów z przeszłości partnera, czy partnerki.

Agencja Detektywistyczna Ex Facto dysponuje wiedzą, doświadczeniem oraz legalnie ma wgląd w dane osobowe osób bez ich zgody. Prywatny Detektyw podczas dochodzenia zbierze dowody w zleconej sprawie oraz przedstawi je w końcowym raporcie. Zebrane materiały mogą posłużyć jako dowód w sądzie lub być wykorzystane we własnym zakresie zleceniodawcy. Umożliwiamy także konsultacje z naszymi prawnikami w celu podjęcia właściwych kroków w świetle ujawnionych faktów.

Obserwacja osób

Masz podejrzenia względem swojego partnera/ki co do jego wierności , uczciwości,  nielegalnych interesów lub kontaktów z podejrzanymi osobami? Obawiasz się, że w domu  byłego męża/żony dzieje się dziecku krzywda, bo ojciec lub matka niewłaściwie sprawują opiekę, rodzic zaniedbuje dziecko, jest alkoholikiem bądź z innego powodu stwarza realne zagrożenie dla zdrowia lub życia małoletniego lub się nad nim znęca psychicznie i/lub fizycznie ? A może Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu poza domem, a Ty obawiasz się tego, co się z nim dzieje,  z kim się spotyka, co robi, jakie niedozwolone substancje zażywa ? Na te i inne stawiane trudne pytania precyzyjnie odpowiemy, prowadząc dyskretną, wnikliwą i profesjonalną obserwację interesujących cię osób. Dowiesz się, kiedy, gdzie i w jakim celu spotyka się Twój życiowy partner , dokąd wyjechał naprawdę zapewniając cię mimo twoich obaw, że to szkolenie lub konferencja bądź z kim i w jakim celu się spotyka. Ustalimy, czy Twoje nastoletnie dziecko przebywa w bezpiecznym towarzystwie, czy też należy podjąć radykalne kroki, by uchronić je przed niebezpieczeństwem lub demoralizacją. Zbierzemy i przedstawimy  materiał dowodowy potwierdzający Twoje przypuszczenia, że w rodzinie dochodzi do przemocy. Należy podkreślić, że szczegółowy raport z obserwacji detektywistycznej, bądź zeznania detektywa będącego świadkiem zdarzeń/sytuacji jest obiektywnym i wiarygodnym dowodem w sprawie.


Obserwacja osób v111


Prywatny detektyw dla osób prywatnych - poszukiwanie zaginionych osób.

Poszukiwanie osób

Zaginięcia osób stały się w ostatnich latach stosunkowo częstym problemem, z którym nie radzą sobie organy powołane do poszukiwana, więc tym bardziej ich rodziny i  bliscy. Niestety, nie rzadko są one traktowane przez organy ścigania rutynowo sprowadzając się jedynie do przyjęcia zgłoszenia o zaginięciu osoby, a podjęte czynności są ograniczone do minimum. Tymczasem to pierwsze godziny i dni od zaginięcia są kluczowe dla powodzenia poszukiwań. Na szczęście znacząca część osób zaginionych znajduje się sama dość szybko, dotyczy to szczególnie nastoletniej młodzieży i jej ucieczek z domu.
Niestety w części przypadków zaginięcie osoby spowodowane jest zamierzeniem dokonania na osobie zaginionej przestępstwa, a brak podjęcia natychmiastowych i należytych czynności ze strony organów ścigania doprowadza do nieodwracalnego skutku w postaci utraty zdrowia lub życia osoby zaginionej. Dotyczy to szczególnie porwań w celach seksualnych i  gwałtów, w celu wykorzystania do pracy za granicą, w celu handlu żywym towarem lub dla okupu.
Naszą rolą jest - niezależnie od rutynowych działań organów państwowych - zebrać szczegółowe informacje w przedmiocie okoliczności zaginięcia i z pełnym zaangażowaniem bezzwłoczne podjęcie wszelkich czynności mających na celu szybkie odnalezienie zaginionej osoby.
Odrębną grupę poszukiwanych stanowią osoby ukrywające się przed  rodziną , wierzycielami bądź przestępcy ukrywający się przed organami ścigania. Każde zadanie odnalezienia przebiega inaczej, jednak zawsze jego podstawą jest profesjonalizm, zaangażowanie różnorodnych środków oraz korzystanie ze źródeł informacji, do jakich dotrzeć mogą jedynie prywatni detektywi.

Sprawy majątkowe

Jak odnaleźć / wskazać majątek osoby, której jest się wierzycielem? Jak odzyskać dług to pytanie, które spędza sen z powiek wielu osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Przekazanie sprawy do firmy windykacyjnej bądź komornika to jedynie część zadań, nie gwarantujących sukcesu skutecznej egzekucji, gdyż dopiero poprzez wskazanie majątku dłużnika może ona przebiegać efektywnie. Zarówno komornicy jak i inne firmy zajmujące się prawnym ściąganiem należności nie zajmują się zdobywaniem informacji o majątku dłużnika. Często egzekucja jest szczególnie utrudniona z uwagi na ukrywanie majątku oraz stosowanie różnorodnych mechanizmów komplikujących bądź uniemożliwiających jego wskazanie. Zakres i czas zebrania tychże informacji z uwagi na częstą wielowątkowość sprawy wymaga indywidualnych uzgodnień z klientem w przedmiotowym zakresie.


Sprawy majatkowe v4


Poszukiwanie mienia

Poszukiwanie mienia

Nie ulega wątpliwości, że kradzieże, przywłaszczenia tak jak złodzieje - od zawsze były, są i będą. Niestety, za roku na rok przestępczość w tym zakresie wzrasta, natomiast ich wykrywalność przez organy powołane m.in. do tych celów, spada. Niezależnie od tego, co zostało Ci skradzione (samochód, pieniądze, towar, biżuteria, sprzęt naukowy itd. itd.) , Twoja sprawa nie musi być jedną z setek tysięcy spraw, których realizacja a tym samym-poszukiwanie zakończyła się na protokole wraz z przyjęciem stosownego zawiadomienia.
Nie wnikając dalej w szczegóły takiego stanu rzeczy,należy podkreślić, że nie musisz być kolejną poszkodowaną osobą, z której kpi złodziej. Jeśli chcesz dowiedzieć się kto, kiedy i w jakim celu przywłaszczył Twoją własność oraz odzyskać skradziony (zaginiony) przedmiot, nie czekaj, skontaktuj się z nami bezzwłocznie. Szybko i skutecznie odnajdujemy przedmioty tak zaginione jak skradzione.

Badania DNA i toksykologia

Badania DNA i ekspertyzy toksykologiczne są często jedynym sposobem nie tylko udowodnienia winy sprawcy przestępstwa, ale także przy ustaleniu ojcostwa, pokrewieństwa, czy uzależnienia. Badaniami laboratoryjnymi obejmowane są m.in.  płyny w tym także ustrojowe, odciski palców, dłoni, środki odurzające, włosy, przedmioty noszące ślady wyżej wymienionych chemiczne jak również dokumenty oraz inne. Obecnie nowoczesne technologie stwarzają szerokie możliwości pozyskiwania wiedzy i informacji, stając się doskonałym narzędziem pracy współczesnego Detektywa. Dlatego Agencja Detektywistyczna Ex Facto współpracuje z profesjonalnymi laboratoriami uzyskując od nich ekspertyzy najwyższej jakości, a materiał dowodowy pozyskany przez prywatnego detektywa oraz zbadany przez właściwe laboratorium częstokroć staje się  niepodważalnym dowodem na poparcie bądź obalenie oskarżenia, potwierdzenie bądź wykluczenie ojcostwa bądź w innych sprawach. Na podstawie wyników badania DNA wyklucza się ojcostwo ze 100-procentową pewnością, natomiast  potwierdza w 99,99%.

Prywatny detektyw - Badania DNA i ekspertyzy

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma