Wiarygodność osób

Masz podejrzenia wobec osób z bliskiego otoczenia, członka rodziny, czy partnera o nieczyste intencje lub niepokoi cię jego zachowanie ? Twoje dziecko nagle się zmieniło i podejrzewasz, że kłamie. Zdarza się, że nastolatki nie wracają do domu, spotykają się w deprawującym towarzystwie, są uzależnione od środków odurzających lub właśnie werbuje je sekta do swoich kręgów. Życie pokazuje, że rodzice dowiadują się jako ostatni o tak ważnych kwestiach, kiedy zazwyczaj jej już za późno na proste i łatwe przerwanie ciągu zdarzeń.

Zakres weryfikacji osób dotyczy także spraw matrymonialnych i pokrewieństwa. Potwierdzenie lub wyeliminowanie koligacji z daną osobą, może mieć poważne konsekwencje finansowe lub spadkowe. Analogicznie, sprawdzenie przeszłości oraz prawdziwych intencji przyszłego małżonka lub małżonki, także wpływa na wiele aspektów przyszłego współżycia. Detektyw może ujawnić wiele ukrywanych faktów z przeszłości partnera, czy partnerki.

Agencja Detektywistyczna Ex Facto dysponuje wiedzą, doświadczeniem oraz legalnie ma wgląd w dane osobowe osób bez ich zgody. Prywatny Detektyw podczas dochodzenia zbierze dowody w zleconej sprawie oraz przedstawi je w końcowym raporcie. Zebrane materiały mogą posłużyć jako dowód w sądzie lub być wykorzystane we własnym zakresie zleceniodawcy. Umożliwiamy także konsultacje z naszymi prawnikami w celu podjęcia właściwych kroków w świetle ujawnionych faktów.

"Nie mogę zmienić faktów, ale mogę je wykryć."

Arthur Conan Doyle