Medal Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Medal Firma Godna Zaufania 2018

Firma Godna Zaufania 2018

Nagroda NAJLEPSI 2018 Oferteo.pl

Agencja Detektywistyczna Ex Facto Profesjonalny Sprzedawca

KONTAKT
Potrzebny Ci Prywatny Detektyw ?
Zależy ci na szybkim kontakcie telefonicznym lub e-mailowym?

Nasz Prywatny detektyw jest do Twojej dyspozycji

 

Korzystając z usług Agencji Detektywistycznej Ex Facto z biurem przy ul. Zielnej 39 Warszawa, otrzymujesz gwarancję profesjonalnej obsługi przez przydzielonego Prywatnego Detektywa. Skontaktowanie się z nami jest banalnie proste: wystarczy połączyć się z numerem telefonu 533 361 777, bądź skorzystać z formularza poczty elektronicznej na dole tej strony. Żadnego zapytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Odpowiadamy szybko, konkretnie i zapewniamy pełną poufność dla każdej przeprowadzonej rozmowy. Jeśli potrzebny jest Ci Prywatny Detektyw to zapraszamy do skorzystania z naszej całodobowej infolinii. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz umówimy na spotkanie w naszym biurze lub innym wskazanym miejscu. Niezależnie od sprawy, gwarantujemy Ci pełną dyskrecję. Istnieje więc możliwość spotkania się z nami także poza naszym biurem. Nasza Agencja Detektywistyczna Ex Facto posiada w pełni profesjonalny personel, który dzięki doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu umiejętności może pomóc Ci w każdej sytuacji. Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Nie czekaj ! Skontaktuj się z naszym Prywatnym Detektywem !

Ze względu na specyfikę zawodu nasi Detektywi wykonują czynności operacyjne całodobowo. W każdej porze dnia i nocy Klienci oczekują pomocy i wsparcia, dlatego telefon jest czynny 24h - 7 dni w tygodniu .

Dbając o dobro Klientów, poufność spotkania oraz wysoki standard, prywatny detektyw przyjmuje w naszym biurze przy ul. Zielnej 39 lub w innym wskazanym przez Klienta miejscu. Wygoda, komfort i intymność w trosce o zadowolenie Klienta oraz bieg przyszłej sprawy są dla nas bardzo ważne. Z uwagi na charakter pracy detektywistycznej, zapraszamy do umówienia terminu spotkania  telefonicznie.

Agencja Detektywistyczna Ex Facto

ul. Zielna 39,  (3 piętro)

00-108 Warszawa

INFOLINIA - 533 361 777

odznaka-detektywa

Kancelaria :
Ex Facto AWD Sp. z o.o.

ul. Zielna 39 (zabytkowy budynek PAST)
00-108 Warszawa
detektyw@exfacto.pl
Infolinia : +48 533 361 777

Imię i Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu do kontaktu (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma