Medal Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Firma Godna Zaufania GOLD 2018

Medal Firma Godna Zaufania 2018

Firma Godna Zaufania 2018

Nagroda NAJLEPSI 2018 Oferteo.pl

Agencja Detektywistyczna Ex Facto Profesjonalny Sprzedawca

O FIRMIE


logo v8 Agencja Detektywistyczna

O Nas

Agencja detektywistyczna Ex Facto z centralą w Warszawie świadczy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń zarówno od klientów prywatnych, jak i dla sektora gospodarczego, szczególnie tych skomplikowanych, wymagających wiedzy, kwalifikacji i  kreatywności. Do każdej sprawy przygotowujemy indywidualną analizę oraz strategię działania. Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie gwarantuje Ci  poufność, ochronę Twoich interesów i doradztwo prawno - procesowe: profesjonalizm i  pełne zaangażowanie od początku do końca. Zapewniamy realizację zleceń zgodnie z wymogami prawa, najwyższą jakość usług detektywistycznych oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i sprawy. Raporty z realizowanych przez nas spraw cieszą się wielkim uznaniem naszych zadowolonych Klientów , organów i instytucji.

Usługi detektywistyczne na terenie Polski i zagranicą. Gwarancja jakości, profesjonalizmu i działania zgodnie z prawem. Pełna satysfakcja i dyskrecja.

Nasze najczęściej realizowane usługi:

  • udowodnienie zdrady
  • obserwacja
  • poszukiwanie osób
  • sprawy rodzinne i alimentacyjne
  • wywiad osobowy
  • ustalenie majątku
  • wywiad gospodarczy

Zespół

W agencji  Ex Facto AWD pracują wybitni i doświadczeni   licencjonowani  detektywi, specjaliści w różnorodnych dziedzinach wywiadu cywilnego i gospodarczego.  W naszym zespole pracują prawnicy, psychologowie, finansiści, eksperci informatyki śledczej, technologii i zabezpieczeń, co  wpływa na najwyższą jakość i 100 % skuteczność świadczonych usług.

Licencje i pozwolenia

Działamy w oparciu o obowiązujące w kraju przepisy prawa, w szczególności o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Wszystkie czynności  urzędowe, detektywistyczne, operacyjne i prawne wykonujemy na podstawie posiadanych zezwoleń, koncesji i licencji.

Firma posiada zezwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych  i aktualny wpis do działalności regulowanej MSW o nr. RD-142/2015,  dedykowane specjalistyczne  ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU do kwoty 15 000€.

Wszyscy pracujący w naszej agencji detektywi działają w oparciu o licencję  detektywa wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji oraz inne dodatkowe licencje i uprawnienia  zależnie od specjalizacji.

Zasięg działań

Większość zleceń realizowana jest  w obrębie Warszawy i okolic. Jednak czasami na potrzeby śledztwa podejmujemy działania na terenie całego kraju, także w Unii Europejskiej i nie tylko. Specyfika spawy i związanego z nią dochodzenia, czasami wymaga bardzo szerokiego zakresu działań operacyjnych. Nasz zespół prywatnych detektywów jest gotowy i przygotowany do niespodziewanych wyjazdów terenowych, dzięki temu profesjonalnie realizujemy powierzone nam zadania.

Technologia

Czasy, kiedy do pracy prywatnego detektywa wystarczyła jedynie wrodzona inteligencja, spryt i podstawowy sprzęt, należą już do przeszłości. Dzisiejsze realia wymagają od tego zawodu o wiele więcej. Podstawą jest szeroka wiedza, doświadczenie i umiejętności, lecz przy obecnych zmianach cywilizacyjnych i postępie, nowoczesne technologie i rozwiązania techniczne są bezwzględną koniecznością.   Nasi technicy operacyjni wspierają realizację spraw dochodzeniowych pracując pod czujnym okiem detektywów, dysponując najnowszym sprzętem, wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną. Dzięki pracy zespołowej nasza Agencja  Detektywistyczna Ex Facto działa skutecznie, szybko i profesjonalnie.

Masz jakieś pytania ? My znajdziemy odpowiedzi !

Agencja Detektywistyczna Ex Facto

Agencja Detektywistyczna Ex Facto - Rzetelna Firma