detektyw udowodnienie zdrady

 

 

 

zbieranie dowodów zdrady

Udowodnienie zdrady

Jak udowodnić zdradę ? Zdradza, czy nie ?

Udowodnienie zdrady nie jest tak proste jak Ci się wydaje. Wynika to z konstrukcji prawa obowiązującego w naszym kraju oraz trybu rozpatrywania wniosków i dowodów przez niezawisłe sądy, związanego z pozwoleniem na zebranie materiału dowodowego oraz z Ustawą o ochronie danych osobowych.
Jeśli podejrzewasz zdradę, nie czekaj, później z dużym prawdopodobieństwem dane i informacje staną się nieprzydatne. Być może dziś jeszcze nie myślisz o rozstaniu, czy rozwodzie , chcesz utrzymać przy sobie lub odzyskać partnera. Emocje i uczucia w tej fazie biorą górę i łatwo popełnić błędy. Jednak za chwilę to nie one będą decydujące, tylko fakty, kto ponosi odpowiedzialność za rozkład pożycia, kto i w jakiej wysokości oraz z jakiego tytułu powinien płacić alimenty, kto będzie lepiej sprawować opiekę nad dzieckiem.


Tylko zebranie trafnych, rzetelnych dowodów pomoże Ci w przyszłości wygrać sprawę, udowodnić winę partnerowi, mieć niepodważalne informacje. Nasi najlepsi w Warszawie detektywi Ci w tym pomogą. Doświadczony detektyw udowodni zdradę szybko, zgromadzi dowody zgodne z prawem, możliwe do wykorzystania w sądzie.


Zdradza czy nie? Jeśli Twój partner/partnerka:

• Coraz więcej czasu spędza poza domem, ma więcej biznesowych spotkań niż zwykle, wypadają mu/jej nagle szkolenia, konferencje i coraz więcej projektów ma do zrealizowania w godzinach, które dotychczas spędzał/a w domu?

• Coraz więcej uwagi przywiązuje do wyglądu zewnętrznego, zmienił/a fryzurę lub styl ubierania i "kwitnie"?

• Cokolwiek robi, w jego/jej czynnościach towarzyszy wcześniej milczący telefon, obecnie dający sygnały smsów i połączeń?

• Nie odbiera od ciebie telefonów, dopiero po dłuższym czasie oddzwania?

• Nie rozmawia z tobą o tym, co dotychczas stanowiło treść waszych rozmów? Unika wyjaśnień, wyraźnie zaczyna być zirytowana/y?

• Ma nowe hobby i pasje, o których-mimo wielu wspólnych lat- dotychczas nie wspominał/a?

• Ma nowych nieznanych ci znajomych, na temat których unika wypowiedzi?

Jeśli choć kilka symptomów zachowań ma miejsce w Twojej relacji, zdrada, romans najprawdopodobniej ma miejsce, ale od tego co z tym uczynisz, zależeć może Twoja przyszłość i racje w sądzie. Dowody zdrady zebrane przez detektywa z Ex Facto Warszawa mogą pomóc Ci podjąć decyzję dotyczącą Twojego dalszego postępowania.


Pamiętaj: tylko dowody zebrane oraz udokumentowane raportem przez licencjonowanego detektywa są niepodważalnym dowodem zdrady w sądzie. Jeśli zastanawiasz się, jak udowodnić zdradę w sposób zgodny z prawem, skorzystaj z usług prywatnego detektywa Ex Facto Warszawa, doświadczonego w tego typu działaniach.

Agencja detektywistyczna Ex Facto – nasi detektywi udowodnią zdradę, zachowując dyskrecję i odpowiednie procedury niezbędne z punktu prawnego. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu.


 

"Nie mogę zmienić faktów, ale mogę je wykryć."

Arthur Conan Doyle