wywiad gospodarczy v3

Wywiad gospodarczy

Majątek, zdolności płatnicze oraz wiarygodność gospodarcza firm i osób w dzisiejszym brutalnym świecie biznesu to często najcenniejsze informacje, mogące decydować o funkcjonowaniu i istnieniu każdej firmy, małej, średniej i wielkiej.

Wywiad gospodarczy ma zastosowanie zarówno w trakcie codziennego działania firmy, jak i przed podejmowaniem istotnych decyzji, często o wielkim wkładzie finansowym. Dzisiaj praktycznie każda firma powinna mieć sprawdzone rzetelnie informacje o konkurencji, kontrahentach czy kluczowych pracownikach. Bez tej elementarnej wiedzy każda decyzja gospodarcza może być zagrożona utratą dużych środków finansowych.

Prowadzisz firmę i potrzebujesz przeprowadzić wywiad gospodarczy, nie tylko w Warszawie, ale nawet na terenie całego świata? Musisz podjąć ważną decyzję dotyczącą budżetu albo kontraktu z innym przedsiębiorstwem, ale nie jesteś pewien ich płynności finansowej lub wiarygodności?

Zadzwoń i umów się z nami na rozmowę, pomożemy Ci przeprowadzić wywiad gospodarczy dla Twojej firmy. Agencja Detektywistyczna Ex Facto Warszawa – gwarancja dyskrecji i skuteczności.

"Nie mogę zmienić faktów, ale mogę je wykryć."

Arthur Conan Doyle